Tijdelijk lidmaatschap verlengd tot 1 juli

​Business Open netwerkt online verder. Dat gaat goed! Mooi om te zien hoe onze leden elkaar helpen met zoekvragen, maar vooral ook met steun, tips en inspiratie. Zo helpen onze leden elkaar ook nu we niet live bijeen kunnen komen.

Wij stellen ons netwerk graag open om zo veel mogelijk ondernemers te verbinden. Samen kunnen hier sterker uit komen. Nederland is gebaat bij een actief en slagvaardig MKB. Daarom bieden we het tijdelijke ‘online/offline lidmaatschap’ ook de komende twee maanden (mei & Juni) aan, Voor 75 euro krijg je toegang tot alle bijeenkomsten van Business Open, de Experstsessies en Speakap. Branche-exclusiviteit blijft natuutlijk wel gelden, maar kansen te over!

Als tijdelijk lid, sluit je je aan bij een vaste Business Open club. Andere clubs bezoeken is ook mogelijk. Je kunt je daar eenvoudig voor aanmelden via de website.

Nieuwsgierig? Download deze flyer voor meer informatie.

Wil jij tot 1 juli gebruik maken van het netwerk van Business Open, meld je dan aan via beate@businessopen.nl.