Aanmelden

Meld je aan door een bijeenkomst te kiezen die je wilt bijwonen.

Indien je nog niet weet welke club bij jou in de buurt is, kijk dan bij netwerkclubs en selecteer je regio.


  • 1 November

    Almere (Almeerderhout)
    Sluispolder (Alkmaar)
    Prise d’eau Golf II (Tilburg)
    Het Rijk van Nijmegen
    Noordeloos

  • 2 November

    Zwolle - Lunchclub
    Kleiburg
    De Zeeuwsche
    Kralingen
    Houtrak
    Scherpenbergh (Apeldoorn)
    De Hoge Dijk

  • 6 November

    De Batouwe

  • 7 November

    De Woeste Kop
    De Strijensche
    Kromme Rijn (Utrecht)
    De Rijswijkse
    Gendersteyn
    De Wouwse Plantage
    Bergvliet (Breda)
    Lelystad

  • 8 November

    Heelsum (Arnhem)
    Kralingen III
    Spaarnwoude
    Soestduinen-Hilton
    Amstelborgh
    Haverleij (Den Bosch)
    Spiegelven (B)

  • 9 November

    De Hooge Rotterdamsche
    Het Rijk van Sybrook
    Zwolle
    Efteling
    De Keppelse

  • 13 November

    Turfvaert (Etten-Leur)

  • 14 November

    Harderwold
    Bergvliet 2
    De Woeste Kop
    Hoogland (Amersfoort)
    Kralingen II
    Maastricht

Aanmelden

Meld je aan door een bijeenkomst te kiezen die je wilt bijwonen.

Indien je nog niet weet welke club bij jou in de buurt is, kijk dan bij netwerkclubs en selecteer je regio.

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
29

30

31

1

Almere (Almeerderhout)
Sluispolder (Alkmaar)
Prise d’eau Golf II (Tilburg)
Het Rijk van Nijmegen
Noordeloos

2

Zwolle - Lunchclub
Kleiburg
De Zeeuwsche
Kralingen
Houtrak
Scherpenbergh (Apeldoorn)
De Hoge Dijk

3

4

5

6

De Batouwe

7

De Woeste Kop
De Strijensche
Kromme Rijn (Utrecht)
De Rijswijkse
Gendersteyn
De Wouwse Plantage
Bergvliet (Breda)
Lelystad

8

Heelsum (Arnhem)
Kralingen III
Spaarnwoude
Soestduinen-Hilton
Amstelborgh
Haverleij (Den Bosch)
Spiegelven (B)

9

De Hooge Rotterdamsche
Het Rijk van Sybrook
Zwolle
Efteling
De Keppelse

10

11

12

13

Turfvaert (Etten-Leur)

14

Harderwold
Bergvliet 2
De Woeste Kop
Hoogland (Amersfoort)
Kralingen II
Maastricht

15

Almere (Almeerderhout)
Sluispolder (Alkmaar)
Prise d’eau Golf II (Tilburg)
Het Rijk van Nijmegen
Noordeloos

16

Zwolle - Lunchclub
Kleiburg
De Zeeuwsche
Kralingen
Houtrak
Scherpenbergh (Apeldoorn)
De Hoge Dijk

17

18

19

20

De Batouwe

21

Harderwold
De Woeste Kop
De Strijensche
Kromme Rijn (Utrecht)
De Rijswijkse
Gendersteyn
De Wouwse Plantage
Bergvliet (Breda)
Lelystad

22

Heelsum (Arnhem)
Kralingen III
Spaarnwoude
Soestduinen-Hilton
Amstelborgh
Haverleij (Den Bosch)
Spiegelven (B)

23

De Hooge Rotterdamsche
Het Rijk van Sybrook
Zwolle
Efteling
De Keppelse

24

25

26

27

Turfvaert (Etten-Leur)

28

Harderwold
Bergvliet 2
Hoogland (Amersfoort)
Kralingen II
Maastricht

29

Almere (Almeerderhout)
Sluispolder (Alkmaar)
Prise d’eau Golf II (Tilburg)
Het Rijk van Nijmegen
Noordeloos

30

Zwolle - Lunchclub
Kleiburg
De Zeeuwsche
Kralingen
Houtrak
Scherpenbergh (Apeldoorn)
De Hoge Dijk

1

2