Aanmelden

Meld je aan door een bijeenkomst te kiezen die je wilt bijwonen.

Indien je nog niet weet welke club bij jou in de buurt is, kijk dan bij netwerkclubs en selecteer je regio.


  • 3 April

    Turfvaert (Etten-Leur)

  • 4 April

    Hoogland (Amersfoort)
    De Strijensche
    Kralingen II
    De Haenen (Breda)
    Het Rijk van Margraten

  • 5 April

    Almere (Almeerderhout)
    Sluispolder (Alkmaar)
    Prise d’eau Golf II (Tilburg)
    Noordeloos

  • 6 April

    Zwolle - Lunchclub
    Zwolle - Lunchclub
    Kleiburg
    De Zeeuwsche
    Kralingen
    Houtrak
    Scherpenbergh (Apeldoorn)
    De Hoge Dijk

  • 10 April

    Kromme Rijn (Utrecht)
    De Batouwe

  • 11 April

    Kromme Rijn (Utrecht)
    De Rijswijkse
    De Strijensche
    Gendersteyn
    Bergvliet (Breda)
    Lelystad

  • 12 April

    Spaarnwoude
    Kralingen III
    Spaarnwoude
    Soestduinen-Hilton
    Amstelborgh
    Haverleij (Den Bosch)
    Het Rijk van Nijmegen
    Spiegelven (B)

  • 13 April

    Rhoon
    Rhoon
    Het Rijk van Sybrook
    Zwolle
    Amsteldijk (Amstelveen)
    Efteling
    De Keppelse

  • 18 April

    Hoogland (Amersfoort)
    De Strijensche
    Kralingen II
    De Haenen (Breda)
    Het Rijk van Margraten

  • 19 April

    Almere (Almeerderhout)
    Sluispolder (Alkmaar)
    Prise d’eau Golf II (Tilburg)
    Noordeloos

Aanmelden

Meld je aan door een bijeenkomst te kiezen die je wilt bijwonen.

Indien je nog niet weet welke club bij jou in de buurt is, kijk dan bij netwerkclubs en selecteer je regio.

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
26

27

28

29

30

31

1

2

3

Turfvaert (Etten-Leur)

4

Hoogland (Amersfoort)
De Strijensche
Kralingen II
De Haenen (Breda)
Het Rijk van Margraten

5

Almere (Almeerderhout)
Sluispolder (Alkmaar)
Prise d’eau Golf II (Tilburg)
Noordeloos

6

Zwolle - Lunchclub
Zwolle - Lunchclub
Kleiburg
De Zeeuwsche
Kralingen
Houtrak
Scherpenbergh (Apeldoorn)
De Hoge Dijk

7

8

9

10

Kromme Rijn (Utrecht)
De Batouwe

11

Kromme Rijn (Utrecht)
De Rijswijkse
De Strijensche
Gendersteyn
Bergvliet (Breda)
Lelystad

12

Spaarnwoude
Kralingen III
Spaarnwoude
Soestduinen-Hilton
Amstelborgh
Haverleij (Den Bosch)
Het Rijk van Nijmegen
Spiegelven (B)

13

Rhoon
Rhoon
Het Rijk van Sybrook
Zwolle
Amsteldijk (Amstelveen)
Efteling
De Keppelse

14

15

16

17

18

Hoogland (Amersfoort)
De Strijensche
Kralingen II
De Haenen (Breda)
Het Rijk van Margraten

19

Almere (Almeerderhout)
Sluispolder (Alkmaar)
Prise d’eau Golf II (Tilburg)
Noordeloos

20

Zwolle - Lunchclub
Turfvaert (Etten-Leur)
De Hoge Dijk
De Hoge Dijk
Kleiburg
De Zeeuwsche
Kralingen
Houtrak
Scherpenbergh (Apeldoorn)
De Hoge Dijk

21

22

23

24

De Batouwe

25

De Wouwse Plantage
Kromme Rijn (Utrecht)
De Rijswijkse
De Strijensche
Gendersteyn
De Wouwse Plantage
Bergvliet (Breda)
Lelystad

26

Rhoon
Haverleij (Den Bosch)
Kralingen III
Spaarnwoude
Soestduinen-Hilton
Amstelborgh
Haverleij (Den Bosch)
De Keppelse
Het Rijk van Nijmegen
Spiegelven (B)

27

Zwolle

28

29

30

1

2

3

4

5

6