Bezoekerslunch op Rijk van Sybrook (Twente)

​Op vrijdag 19 januari organiseren de leden van Business Open Sybrook een speciale lunchbijeenkomst voor geïnteresseerde ondernemers. Heb jij zelf groeiambities en ben jij bereid tijd te inversteren om andere ondernemers verder te helpen? Dan pas je goed bij onze club.

Wij zouden het erg op prijs stellen als je dan op 19 januari van 12.30 tot 14.30 uur tijd vrij wilt maken. Meld je gauw aan. Tijdens deze speciale bijeenkomst maak je kennis met onze resultaatgerichte manier van netwerken. Aanlsuitend biedt Het Rijk van Sybrook een kosteloze golfclinic aan.

Programma
12.15 uur : Ontvangst met warme chocolade melk
12.30 uur : Opening door Regiodirecteur Remco Oranje van de SalesBoost Company
12.40 uur : Voorstelronde van de Business Open leden
12.50 uur : Pitches van de gasten onder begeleiding van de dagvoorzitter
13.15 uur : Presentatie over Business Open door Rein Korthals Altes, een van de oprichters van Business Open
13.25 uur : Ronde: “Wat kan jij voor iemand anders betekenen?”
14.00 uur : Afsluiting door dagvoorzitter
14.30 uur : Golfclinic aangeboden door Het Rijk van Sybrook
15.30 uur : Einde

Wie zijn Business Open Rijk van Sybrook?
Wij zijn een hoogwaardig netwerk met serieuze en toegewijde leden. Onze groep is informeel in omgang en gezellig bij samenkomst, maar eenieder heeft oprecht de wil om elkaars ambassadeur te zijn. Wij zijn serieus in het doen van aanbevelingen in elkaars belang.

Je kunt je hier aanmelden.