Aanmelden

Meld je aan door een bijeenkomst te kiezen die je wilt bijwonen.

Indien je nog niet weet welke club bij jou in de buurt is, kijk dan bij netwerkclubs en selecteer je regio.


  • 1 Januari

    De Batouwe

  • 2 Januari

    De Rijswijkse
    Bergvliet (Breda)
    De Wouwse Plantage

  • 3 Januari

    Kralingen III
    Haverleij (Den Bosch)
    Spaarnwoude
    Soestduinen-Hilton
    Heelsum (Arnhem)

  • 4 Januari

    De Strijensche
    De Hooge Rotterdamsche
    Het Rijk van Sybrook
    Zwolle
    De Keppelse

  • 8 Januari

    Turfvaert (Etten-Leur)

  • 9 Januari

    Lelystad
    Kralingen II
    Maastricht
    Bergvliet 2
    Harderwold
    Hoogland (Amersfoort)

  • 10 Januari

    Sluispolder (Alkmaar)
    Prise d’eau Golf II (Tilburg)
    Het Rijk van Nijmegen
    Almere (Almeerderhout)
    Noordeloos

  • 11 Januari

    Zwolle - Lunchclub
    Kralingen
    Kleiburg
    De Zeeuwsche
    Houtrak
    Scherpenbergh (Apeldoorn)
    De Hoge Dijk

  • 15 Januari

    De Batouwe

  • 16 Januari

    De Rijswijkse
    De Strijensche
    Kromme Rijn (Utrecht)
    Gendersteyn
    Gendersteyn
    Bergvliet (Breda)
    De Wouwse Plantage
    De Woeste Kop
    Harderwold

  • 17 Januari

    Kralingen III
    Spaarnwoude
    Soestduinen-Hilton
    Amstelborgh
    Haverleij (Den Bosch)
    Heelsum (Arnhem)
    Spiegelven (B)

  • 18 Januari

    De Hooge Rotterdamsche
    Zwolle
    Efteling
    De Keppelse

  • 22 Januari

    Turfvaert (Etten-Leur)

  • 23 Januari

    Lelystad
    Kralingen II
    Hoogland (Amersfoort)
    Bergvliet 2
    Maastricht

  • 24 Januari

    Sluispolder (Alkmaar)
    Prise d’eau Golf II (Tilburg)
    Het Rijk van Nijmegen
    Noordeloos

  • 25 Januari

    Zwolle - Lunchclub
    Kralingen
    Kleiburg
    De Zeeuwsche
    Houtrak
    Scherpenbergh (Apeldoorn)
    De Hoge Dijk

  • 29 Januari

    De Batouwe

  • 30 Januari

    De Rijswijkse
    De Strijensche
    Kromme Rijn (Utrecht)
    Gendersteyn
    Bergvliet (Breda)
    De Wouwse Plantage
    De Woeste Kop
    Harderwold

  • 31 Januari

    Kralingen III
    Spaarnwoude
    Soestduinen-Hilton
    Amstelborgh
    Haverleij (Den Bosch)
    Heelsum (Arnhem)
    Spiegelven (B)

Aanmelden

Meld je aan door een bijeenkomst te kiezen die je wilt bijwonen.

Indien je nog niet weet welke club bij jou in de buurt is, kijk dan bij netwerkclubs en selecteer je regio.

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
31

1

De Batouwe

2

De Rijswijkse
Bergvliet (Breda)
De Wouwse Plantage

3

Kralingen III
Haverleij (Den Bosch)
Spaarnwoude
Soestduinen-Hilton
Heelsum (Arnhem)

4

De Strijensche
De Hooge Rotterdamsche
Het Rijk van Sybrook
Zwolle
De Keppelse

5

6

7

8

Turfvaert (Etten-Leur)

9

Lelystad
Kralingen II
Maastricht
Bergvliet 2
Harderwold
Hoogland (Amersfoort)

10

Sluispolder (Alkmaar)
Prise d’eau Golf II (Tilburg)
Het Rijk van Nijmegen
Almere (Almeerderhout)
Noordeloos

11

Zwolle - Lunchclub
Kralingen
Kleiburg
De Zeeuwsche
Houtrak
Scherpenbergh (Apeldoorn)
De Hoge Dijk

12

13

14

15

De Batouwe

16

De Rijswijkse
De Strijensche
Kromme Rijn (Utrecht)
Gendersteyn
Gendersteyn
Bergvliet (Breda)
De Wouwse Plantage
De Woeste Kop
Harderwold

17

Kralingen III
Spaarnwoude
Soestduinen-Hilton
Amstelborgh
Haverleij (Den Bosch)
Heelsum (Arnhem)
Spiegelven (B)

18

De Hooge Rotterdamsche
Zwolle
Efteling
De Keppelse

19

20

21

22

Turfvaert (Etten-Leur)

23

Lelystad
Kralingen II
Hoogland (Amersfoort)
Bergvliet 2
Maastricht

24

Sluispolder (Alkmaar)
Prise d’eau Golf II (Tilburg)
Het Rijk van Nijmegen
Noordeloos

25

Zwolle - Lunchclub
Kralingen
Kleiburg
De Zeeuwsche
Houtrak
Scherpenbergh (Apeldoorn)
De Hoge Dijk

26

27

28

29

De Batouwe

30

De Rijswijkse
De Strijensche
Kromme Rijn (Utrecht)
Gendersteyn
Bergvliet (Breda)
De Wouwse Plantage
De Woeste Kop
Harderwold

31

Kralingen III
Spaarnwoude
Soestduinen-Hilton
Amstelborgh
Haverleij (Den Bosch)
Heelsum (Arnhem)
Spiegelven (B)

1

2

3