Aanmelden

Meld je aan door een bijeenkomst te kiezen die je wilt bijwonen.

Indien je nog niet weet welke club bij jou in de buurt is, kijk dan bij netwerkclubs en selecteer je regio.


  • 1 Augustus

    De Strijensche
    Kromme Rijn (Utrecht)
    De Rijswijkse
    Efteling
    De Wouwse Plantage
    Bergvliet (Breda)
    Lelystad

  • 2 Augustus

    Spiegelven (B)
    Heelsum (Arnhem)
    Kralingen III
    Amstelborgh

  • 3 Augustus

    Zwolle - Lunchclub
    Amsteldijk (Amstelveen)
    Efteling
    De Keppelse

  • 7 Augustus

    Turfvaert (Etten-Leur)
    Turfvaert (Etten-Leur)

  • 8 Augustus

    Maastricht
    Hoogland (Amersfoort)
    Kralingen II
    De Haenen (Breda)

  • 9 Augustus

    Sluispolder (Alkmaar)
    Prise d’eau Golf II (Tilburg)
    Noordeloos

  • 10 Augustus

    Kleiburg
    De Zeeuwsche
    Kralingen
    Scherpenbergh (Apeldoorn)
    De Hoge Dijk

  • 14 Augustus

    De Batouwe

  • 15 Augustus

    De Strijensche
    Kromme Rijn (Utrecht)
    De Rijswijkse
    Gendersteyn
    De Wouwse Plantage
    Bergvliet (Breda)
    Lelystad

  • 16 Augustus

    Heelsum (Arnhem)
    Kralingen III
    Soestduinen-Hilton
    Haverleij (Den Bosch)

  • 17 Augustus

    De Hooge Rotterdamsche
    Het Rijk van Sybrook
    Efteling
    De Keppelse

Aanmelden

Meld je aan door een bijeenkomst te kiezen die je wilt bijwonen.

Indien je nog niet weet welke club bij jou in de buurt is, kijk dan bij netwerkclubs en selecteer je regio.

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
30

31

1

De Strijensche
Kromme Rijn (Utrecht)
De Rijswijkse
Efteling
De Wouwse Plantage
Bergvliet (Breda)
Lelystad

2

Spiegelven (B)
Heelsum (Arnhem)
Kralingen III
Amstelborgh

3

Zwolle - Lunchclub
Amsteldijk (Amstelveen)
Efteling
De Keppelse

4

5

6

7

Turfvaert (Etten-Leur)
Turfvaert (Etten-Leur)

8

Maastricht
Hoogland (Amersfoort)
Kralingen II
De Haenen (Breda)

9

Sluispolder (Alkmaar)
Prise d’eau Golf II (Tilburg)
Noordeloos

10

Kleiburg
De Zeeuwsche
Kralingen
Scherpenbergh (Apeldoorn)
De Hoge Dijk

11

12

13

14

De Batouwe

15

De Strijensche
Kromme Rijn (Utrecht)
De Rijswijkse
Gendersteyn
De Wouwse Plantage
Bergvliet (Breda)
Lelystad

16

Heelsum (Arnhem)
Kralingen III
Soestduinen-Hilton
Haverleij (Den Bosch)

17

De Hooge Rotterdamsche
Het Rijk van Sybrook
Efteling
De Keppelse

18

19

20

21

Turfvaert (Etten-Leur)

22

Hoogland (Amersfoort)
Kralingen II
De Haenen (Breda)
Maastricht

23

Noordeloos
Sluispolder (Alkmaar)
Prise d’eau Golf II (Tilburg)
Het Rijk van Nijmegen

24

Zwolle
Kleiburg
De Zeeuwsche
Kralingen
Houtrak
Scherpenbergh (Apeldoorn)
De Hoge Dijk

25

26

27

28

De Batouwe

29

Spiegelven (B)
De Strijensche
Kromme Rijn (Utrecht)
De Rijswijkse
Gendersteyn
De Wouwse Plantage
Bergvliet (Breda)
Lelystad

30

Spaarnwoude
Heelsum (Arnhem)
Kralingen III
Soestduinen-Hilton
Amstelborgh
Haverleij (Den Bosch)
Gendersteyn
Spiegelven (B)

31

De Hooge Rotterdamsche
Het Rijk van Sybrook
De Batouwe
De Batouwe
Zwolle
Efteling
De Keppelse

1

2