Aanmelden

Meld je aan door een bijeenkomst te kiezen die je wilt bijwonen.

Indien je nog niet weet welke club bij jou in de buurt is, kijk dan bij netwerkclubs en selecteer je regio.


  • 2 Januari

    De Batouwe

  • 3 Januari

    Lelystad
    Kromme Rijn (Utrecht)
    Gendersteyn
    De Rijswijkse
    Bergvliet (Breda)

  • 4 Januari

    Kralingen III
    Soestduinen-Hilton
    Spaarnwoude
    Haverleij (Den Bosch)
    Amstelborgh

  • 5 Januari

    Het Rijk van Margraten
    Kralingen
    De Hooge Rotterdamsche
    Rhoon
    Efteling
    De Keppelse
    Amsteldijk (Amstelveen)

  • 9 Januari

    Turfvaert (Etten-Leur)

  • 10 Januari

    Hoogland (Amersfoort)
    Kralingen II
    De Haenen (Breda)

  • 11 Januari

    Almere (Almeerderhout)
    Prise d’eau Golf II (Tilburg)
    Sluispolder (Alkmaar)
    Het Rijk van Nijmegen
    Noordeloos

  • 12 Januari

    Scherpenbergh (Apeldoorn)
    Kralingen
    Kleiburg
    Houtrak
    De Zeeuwsche
    De Hoge Dijk
    Spiegelven (B)

  • 15 Januari

    Noordeloos

  • 16 Januari

    De Batouwe

  • 17 Januari

    Lelystad
    Kromme Rijn (Utrecht)
    Gendersteyn
    Golfcentrum Roosendaal de Stok
    De Rijswijkse
    Bergvliet (Breda)

  • 18 Januari

    Haverleij (Den Bosch)
    Kralingen III
    Soestduinen-Hilton
    Spaarnwoude
    Spiegelven (B)
    Haverleij (Den Bosch)
    Amstelborgh

  • 19 Januari

    De Hooge Rotterdamsche
    Het Rijk van Sybrook
    Rhoon
    Zwolle
    Efteling
    De Keppelse
    Amsteldijk (Amstelveen)

Aanmelden

Meld je aan door een bijeenkomst te kiezen die je wilt bijwonen.

Indien je nog niet weet welke club bij jou in de buurt is, kijk dan bij netwerkclubs en selecteer je regio.

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
1

2

De Batouwe

3

Lelystad
Kromme Rijn (Utrecht)
Gendersteyn
De Rijswijkse
Bergvliet (Breda)

4

Kralingen III
Soestduinen-Hilton
Spaarnwoude
Haverleij (Den Bosch)
Amstelborgh

5

Het Rijk van Margraten
Kralingen
De Hooge Rotterdamsche
Rhoon
Efteling
De Keppelse
Amsteldijk (Amstelveen)

6

7

8

9

Turfvaert (Etten-Leur)

10

Hoogland (Amersfoort)
Kralingen II
De Haenen (Breda)

11

Almere (Almeerderhout)
Prise d’eau Golf II (Tilburg)
Sluispolder (Alkmaar)
Het Rijk van Nijmegen
Noordeloos

12

Scherpenbergh (Apeldoorn)
Kralingen
Kleiburg
Houtrak
De Zeeuwsche
De Hoge Dijk
Spiegelven (B)

13

14

15

Noordeloos

16

De Batouwe

17

Lelystad
Kromme Rijn (Utrecht)
Gendersteyn
Golfcentrum Roosendaal de Stok
De Rijswijkse
Bergvliet (Breda)

18

Haverleij (Den Bosch)
Kralingen III
Soestduinen-Hilton
Spaarnwoude
Spiegelven (B)
Haverleij (Den Bosch)
Amstelborgh

19

De Hooge Rotterdamsche
Het Rijk van Sybrook
Rhoon
Zwolle
Efteling
De Keppelse
Amsteldijk (Amstelveen)

20

21

22

23

Turfvaert (Etten-Leur)

24

Het Rijk van Margraten
Burggolf Zoetermeer
Hoogland (Amersfoort)
Kralingen II
De Haenen (Breda)

25

Almere (Almeerderhout)
Prise d’eau Golf II (Tilburg)
Sluispolder (Alkmaar)
Het Rijk van Nijmegen
Noordeloos

26

Zwolle - Lunchclub
Scherpenbergh (Apeldoorn)
Kralingen
Kleiburg
Houtrak
De Zeeuwsche
De Hoge Dijk

27

28

29

30

De Batouwe

31

Burggolf Zoetermeer
Lelystad
Kromme Rijn (Utrecht)
Gendersteyn
De Wouwse Plantage
De Rijswijkse
Bergvliet (Breda)

1

2

3

4