Aanmelden

Meld je aan door een bijeenkomst te kiezen die je wilt bijwonen.

Indien je nog niet weet welke club bij jou in de buurt is, kijk dan bij netwerkclubs en selecteer je regio.


  • 1 September

    De Hooge Rotterdamsche
    Het Rijk van Sybrook
    Zwolle
    Welderen (Arnhem)
    Rhoon
    Amsteldijk (Amstelveen)
    Efteling

  • 5 September

    Turfvaert (Etten-Leur)

  • 6 September

    De Haenen (Breda)
    Het Rijk van Nunspeet
    Wilnis
    Het Rijk van Margraten
    Kralingen II

  • 7 September

    Noordeloos
    Sluispolder (Alkmaar)
    Prise d’eau Golf II (Tilburg)

  • 8 September

    De Keppelse
    Zwolle - Lunchclub
    Kleiburg
    Houtrak
    De Zeeuwsche
    Scherpenbergh (Apeldoorn)
    Kralingen
    De Hoge Dijk

  • 12 September

    De Batouwe

  • 13 September

    Amsteldijk (Amstelveen)
    De Stok (Roosendaal)
    Lelystad
    Kromme Rijn (Utrecht)
    Gendersteyn
    De Rijswijkse
    Bergvliet (Breda)

  • 14 September

    Haverleij (Den Bosch)
    Noordeloos
    Spiegelven (B)
    Soestduinen-Hilton
    Het Rijk van Nijmegen
    Spaarnwoude
    Kralingen III

  • 15 September

    De Hooge Rotterdamsche
    Amsteldijk (Amstelveen)
    Het Rijk van Sybrook
    Zwolle
    Welderen (Arnhem)
    Rhoon
    Efteling

  • 19 September

    Turfvaert (Etten-Leur)

  • 20 September

    De Haenen (Breda)
    De Haenen (Breda)
    Het Rijk van Nunspeet
    Wilnis
    Het Rijk van Margraten
    Kralingen II

  • 21 September

    Almere (Almeerderhout)
    Noordeloos
    Sluispolder (Alkmaar)
    Prise d’eau Golf II (Tilburg)

  • 22 September

    Zwolle - Lunchclub
    Kleiburg
    Houtrak
    De Keppelse
    De Zeeuwsche
    Scherpenbergh (Apeldoorn)
    Kralingen
    De Hoge Dijk

Aanmelden

Meld je aan door een bijeenkomst te kiezen die je wilt bijwonen.

Indien je nog niet weet welke club bij jou in de buurt is, kijk dan bij netwerkclubs en selecteer je regio.

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
28

29

30

31

1

De Hooge Rotterdamsche
Het Rijk van Sybrook
Zwolle
Welderen (Arnhem)
Rhoon
Amsteldijk (Amstelveen)
Efteling

2

3

4

5

Turfvaert (Etten-Leur)

6

De Haenen (Breda)
Het Rijk van Nunspeet
Wilnis
Het Rijk van Margraten
Kralingen II

7

Noordeloos
Sluispolder (Alkmaar)
Prise d’eau Golf II (Tilburg)

8

De Keppelse
Zwolle - Lunchclub
Kleiburg
Houtrak
De Zeeuwsche
Scherpenbergh (Apeldoorn)
Kralingen
De Hoge Dijk

9

10

11

12

De Batouwe

13

Amsteldijk (Amstelveen)
De Stok (Roosendaal)
Lelystad
Kromme Rijn (Utrecht)
Gendersteyn
De Rijswijkse
Bergvliet (Breda)

14

Haverleij (Den Bosch)
Noordeloos
Spiegelven (B)
Soestduinen-Hilton
Het Rijk van Nijmegen
Spaarnwoude
Kralingen III

15

De Hooge Rotterdamsche
Amsteldijk (Amstelveen)
Het Rijk van Sybrook
Zwolle
Welderen (Arnhem)
Rhoon
Efteling

16

17

18

19

Turfvaert (Etten-Leur)

20

De Haenen (Breda)
De Haenen (Breda)
Het Rijk van Nunspeet
Wilnis
Het Rijk van Margraten
Kralingen II

21

Almere (Almeerderhout)
Noordeloos
Sluispolder (Alkmaar)
Prise d’eau Golf II (Tilburg)

22

Zwolle - Lunchclub
Kleiburg
Houtrak
De Keppelse
De Zeeuwsche
Scherpenbergh (Apeldoorn)
Kralingen
De Hoge Dijk

23

24

25

26

Amersfoort
De Batouwe

27

Gendersteyn
De Stok (Roosendaal)
Lelystad
Kromme Rijn (Utrecht)
Bergvliet (Breda)
De Rijswijkse

28

Almere (Almeerderhout)
Haverleij (Den Bosch)
Noordeloos
Spiegelven (B)
Soestduinen-Hilton
Het Rijk van Nijmegen
Spaarnwoude
Kralingen III
Amstelborgh

29

Het Rijk van Margraten
Het Rijk van Margraten
De Hooge Rotterdamsche
Het Rijk van Sybrook
Zwolle
Welderen (Arnhem)
Rhoon
Amsteldijk (Amstelveen)
Efteling

30

1